Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Są już nominacje do Grammy

Są już nominacje do Grammy

Koniec roku tuż tuż, a z nowym rokiem przyjdą ważne wydarzenia kulturalne. Jednym z nich jest rozdanie nagród muzycznych Grammy, które co prawda odbędzie się w lutym, ale już teraz znamy listę nominowanych.

Chyba każdy z piosenkarzy marzy o nagrodzie Grammy, ponieważ jest to jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie muzyki. Najbliższe rozdanie odbędzie się w nowym roku, a dokładnie 10. lutego. Wtedy zostaną rozdane statuetki w różnych kategoriach muzycznych. Nominacja do każdej z nagród to już wielki zaszczyt. Warto poznać więc listę nominowanych, która już jest dostępna w sieci. Co ciekawe, Adele jest nominowana tylko do jednej nagrody, a wśród kandydatów jest także Polak, a dokładniej płyta z kompozycjami Krzysztofa Pendereckiego w interpretacji Orkiestry Filharmonii Narodowej w Warszawie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × = 54

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony