Jestes tutaj: Home » FILM » Serial o Hitlerze

Serial o Hitlerze

Powstało już wiele filmów o Hitlerze, a teraz przyszedł czas na serial, który powstał na podstawie książki „Hitlerland”. Nowy serial będzie portretem Niemiec widzianych oczami Amerykanów, którzy mieszkali i pracowali w Berlinie w czasie, kiedy Hitler dochodził do władzy.

Minęło dużo czasu od zakończenia wojny ale media chcą uświadamiać nowe pokolenia o okrutnych wydarzeniach i ludziach, którzy odcisnęli piętno na społeczeństwie. Serial powstanie na podstawie książki znanego amerykańskiego dziennikarza – Andrew Nagorskiego. Prawdopodobnie serial będzie nosił tę samą nazwę co literacka wersja – „Hitlerland” wzięte z żargonu amerykańskich korespondentów przebywających w Niemczech w latach 30. Serial ukaże jak wyglądały Niemcy gdy rodził się nazizm i gdy Hitler dochodził do władzy. To obraz społeczeństwa niemieckiego, które chcąc nie chcąc przeradzało się w totalitarne państwo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ jeden = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony