Jestes tutaj: Home » FILM » 12. Międzynarodowy Festiwal Watch Docs

12. Międzynarodowy Festiwal Watch Docs

Rozpoczął się już dzisiaj i potrwa aż do 16. grudnia. Festiwal ma już swoją tradycję – pierwszy raz wyświetlany był w 2001 roku.

WATCH DOCS to festiwal, na którym co roku można obejrzeć kilkadziesiąt premierowych pokazów i uczestniczyć w spotkaniach z dokumentalistami, a także brać udział w dyskusjach panelowych. Co ciekawe wiele osób zaangażowanych w organizację festiwalu to wolontariusze.

Na tegorocznej edycji będzie można zobaczyć m.in. Armaturę rewolucji, Bad boy – cela dla niebezpiecznych, Brak dowodów, Cyganie głosują, Uwolnić poród, Standardową procedurę operacyjną, Wróg mojego wroga, Powrót do Birmy, Moje zapiski z podziemia, Lustro, Jutro czy Diabła.

Wstęp jest bezpłatny! Przed festiwalem wejściówki wydawane były w dniach 5, 6 i 7 grudnia w kinie Muranów w godzinach 12-20. Wejściówki wydawane są także w trakcie trwania festiwalu – 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego seansu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 13

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony