Jestes tutaj: Home » FILM » Tony Montana meksykaninem?

Tony Montana meksykaninem?

Jeden z najsłynniejszych gangsterów świata kina po raz kolejny zmieni narodowość. W szykowanym na 2014 rok remake’u kultowego Scarface będzie on meksykaninem.

Jestem zniesmaczony. Po co tworzyć nową wersję czegoś idealnego? Za taką produkcję uznaję Człowieka z blizną z 1983 roku w reżyserii Briana De Palmy. Nie mogę sobie wyobrazić, by jakiś współczesny aktor, w dodatku z meksykańską urodą, mógł choć zbliżyć się do poziomu aktorstwa Ala Pacino. To niewykonalne. Póki co znany jedynie scenarzystę – Paula Attanasio. Człowiek odpowiedzialny między innymi za maszynopis do Donnie Brasco daję kapkę nadziei na dobry dramat gangsterski. Fabuła będzie oczywiście lawirować między tym czym żyje każdy szanujący się przestępca. Historia od zera do prawdziwego gangstera tym razem skupiać się będzie na kartelach narkotykowych. Warto wspomnieć, że to już trzecia wersja filmu Scarface. Oryginał miał premierę w 1932 roku (główny bohater był Włochem).

Najciekawszą kwestią i tak jest obsadzenie głównej roli. Kto podejmie się porównywania do totalnie kultowego Tony’ego Montany? Aż strach pomyśleć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × = 18

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony