Jestes tutaj: Home » FILM » Rodzina królewska znów na pierwszym planie

Rodzina królewska znów na pierwszym planie

I nie chodzi tu o bukmacherskie obstawianie koloru włosów oraz oczu dziecka księżnej Catherine. Czas powrócić za to do zupełnie innego, tragicznego wydarzenia – śmierci księżnej Diany. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu wraz z odtwórczynią głównej roli – Naomi Watts.

Reżyser, Oliver Hirschbiege, twórca między innymi świetnego Upadku, nie skoncentruje się wyłącznie na śmierci księżnej. Będzie chciał przedstawić widzom ostatnie dwa lata życia tej wspaniałej kobiety, wraz z jej relacjami z niejakim Hasnatem Kahnem – jej lekarzem. Był on podobno miłością życia Diany Frances. Para zakończyła swój związek na kilka miesięcy przed tragicznym wypadkiem w 1997 roku.

Kolejna biografia. W przypadku postaci kultowej to zawsze szansa na dobry film i dobre wyniki finansowe dla producentów. Księżna Diana to bez wątpienia taka postać, trudno nie spodziewać się ogromnego hitu, chociaż w samej Wielkiej Brytanii. Naomi Watts to bardzo zdolna aktora, nie mam żadnych obaw. Do tego dobry reżyser. Jeśli scenariusz zagra, to w sierpniu przyszłego roku dostaniemy wzruszającą historię. Czekam na pierwsze zwiastuny i newsy z planu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + = osiemnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 102 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony