Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Flamenko Bueno”- Flamenco dla wszystkich

„Flamenko Bueno”- Flamenco dla wszystkich

„Flamenko Bueno”- to w tej płycie zawarte zostały utwory w nastroju flamenco. Nie są to jednak podobne do siebie kawałki lecz będące połączeniem flamenco z muzyką światową. To niezwykły zbiór wykonań artystów z różnych części świata, które są źródłem temperamentu i zmysłowych nut.

Płyta z błędnym tytułem? Nic podobnego, spolszczony tytuł był zamierzony, a autorem składanki jest Krzysztof Pełech, dyrektor artystyczny Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego GITARA +. Płyta zawiera utwory artystów, którzy wystąpili podczas minionych edycji festiwalu oraz innych. „Flamenko Bueno” jest już w sprzedaży, a znajdują się na niej utwory będące niesamowitą mieszanką flamenco oraz światowych gatunków takich jak: jazz, muzyka etniczna i inne. Usłyszymy tu np. kompozycje mistrzów: Cañizares, Paco de Lucía, Gerardo Nuñez, Chano Dominguez czy Tomatito. Na płycie nie zabraknie temperamentu, energii, czyli tego czym jest prawdziwe flamenco, a szczególnie będzie można nasycić się gitarowymi dźwiękami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 625 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony