Jestes tutaj: Home » FILM » Do trzech razy sztuka

Do trzech razy sztuka

Niektóre filmy nie powinny powstać. W szczególności, jeżeli są to kontynuację jakiegoś dobrego filmu. To tak jakby ktoś zrobił coś tak po prostu i liczył na to, że skoro poprzednie rzeczy się dobrze sprzedały, to kolejne także. Różnie to w życiu bywa.

„REC 3 Geneza”, rok 2012. Nie wiem jak to się stało, że ten film powstał. Z poprzednimi częściami ma mało wspólnego. Z dwójki reżyserów został jeden, inne miejsce akcji, podgląd z kamery od czasu do czasu.

Akcja rozgrywa się na weselu, w ładnym domu weselnym. Wszyscy się bawią, tańczą jak to na weselu. Nagle jeden z gości wgryza się w gardło innego z gości. Po chwili każdy gryzie każdego. Przeżywa grupka gości i ucieka błądząc po korytarzach posesji i pomieszczeniach.

Film dla osób, które lubią filmy typu: zero myślenia i totalna rozwałka. Ten film jest płytki, momentami żenujący, momentami nawet bywa śmieszny. Sądziłem, że za trzecim razem „REC” będzie miało odpowiedni poziom. Jednak ten poziom spadł i to boli. Niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony