Jestes tutaj: Home » FILM » Ashton Kutcher jako Steve Jobs

Ashton Kutcher jako Steve Jobs

Dziś żyjemy w błyskawicznych czasach. Szaleńcze tempo życia dosięgnęło nawet kino. Wspomnę chociażby o remake’ach filmów niedawno powstałych, lub o błyskawicznych biografiach ludzi, którzy dosyć niedawno odeszli na ten drugi świat. 

Steve Jobs, jeszcze za życia, był świetnym materiałem na film. Oszałamiająca kariera człowieka, który nie ukończył żadnych studiów wyższych, samouka, wizjonera. Jego firma Apple to marka znana na całym świecie. Film opowie o wczesnych latach działania firmy, zapewne o tych najbardziej burzliwych, czyli dla widza najbardziej ciekawych. Myśląc o biografii Jobsa do głowy przychodzi mi film w jakiś sposób podobny – The Social Network – czyli historia Facebooka z mocno nakreśloną postacią Marka Zuckerberg’a. Nie spodziewałbym się jednak takiego rozmachu. Powodu szukam mając chociażby na uwadze nazwisko reżyserów obu dramatów biograficznych. Fincher to już bardzo duże nazwisko w Hollywood, Joshua Michael Stern natomiast to, za przeproszeniem, „no name” reżyserskiego świata. Co do odtwórcy głównej roli – Ashton Kutcher to według mnie aktor średniego szczebla, często bardziej kojarzony z wybrykami celebryty, aniżeli z pracą artystyczną. Ponadto patrzę na jego zdjęcie z planu i zupełnie nie widzę tam młodego twórcy Apple. Mimo wszystko trzymam kciuki za twórców i liczę na film ciekawy, inteligentny. Mają na kim się wzorować, oby nie zaprzepaścili tych wzorców. Premiera filmu Jobs została zapowiedziana na rok 2013.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 219 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony