Jestes tutaj: Home » FILM » Dla najmłodszych festiwal „Ale Kino!”

Dla najmłodszych festiwal „Ale Kino!”

180 filmów do obejrzenia w 8 dni? Dlaczego nie. Taki jest plan 30. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza „Ale Kino!”. To jedna z tych imprez, na której młodzi widzowie rządzą, bo prezentowane filmy odpowiadają ich wiekowi.

Festiwal rozpoczął się 2 grudnia, a potrwa do 8 grudnia 2012 roku. Seanse wyświetlane są w Poznaniu w Multikinie 51 oraz Multikinie Stary Browar. Przygotowane są też specjalne pokazy, na które młodzi widzowie mogą udać się do Słodowni w Starym Browarze. Wśród  filmów będą zarówno polskie jak i europejskie, ale również produkcje krajów, które rzadko goszczą na wielkich ekranach. Najmłodsi mają przywilej ale również znajdzie się coś miłego dla młodzieży i dorosłych. Dla nich będą to filmy „You and Me Forever” i „170 Hz” w Multikinie 51 oraz „The Wise Kids” i„Dowód osobisty” w Multikinie Stary Browar.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 × = dwadzieścia cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony