Jestes tutaj: Home » FILM » A Million Ways to Die in the West czyli nowy projekt twórcy Family Guy’a

A Million Ways to Die in the West czyli nowy projekt twórcy Family Guy’a

Seth MacFarlane, twórca słynnego już Family Guy’a (polska wersja – Głowa rodziny) oraz niedawnego hitu z misiem w roli głównej – Teda, przymierza się do kolejnego filmu – tym razem będzie to komediowy western.

Jaki rezultat przyniosło napisanie scenariusza do Teda wszyscy mogliśmy podziwiać – prawie pół miliarda dolarów czystego zysku. A i bawiliśmy się świetnie na tym filmie o sympatycznym, ale zdecydowanie uczłowieczonym pluszaku. Specyficzny humor i bardzo dobre linie tekstowe są charakterystyczne dla projektów, które realizowane są z Sethem. Fani serialu Family Guy ponadto rozpoznają jego głos w mgnieniu oka w każdej chwili.

Żeby było ciekawiej, Seth nie tylko zajmie się scenariuszem filmu „A million ways to die in the West”, on także zagra w nim główną rolę. Przyznam, że intrygująco brzmi możliwość dopasowania twarzy do głosu w jednym filmie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 6 = pięćdziesiąt cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony