Jestes tutaj: Home » FILM » Jak to z kontynuacjami bywa

Jak to z kontynuacjami bywa

Z kontynuacjami bardzo różnie bywa. Wszystko zależy od tego czy reżyser i ekipa odpowiedzialna za ten film wyciągnie wnioski z części pierwszej. Pozytywne wnioski.

W 2009 roku pojawia się „REC 2”, kontynuacja hiszpańskiego horroru sprzed 2 lat. Zaczyna się w momencie zakończenia części pierwszej. Jednostka antyterrorystyczna wkracza do kamienicy, w której toczyła się akcja części pierwszej.

Ich założenia taktyczne to dowiedzieć się, co się wydarzyło, zlikwidować zagrożenie i wyjść bezpiecznie. Niestety nie domyślają się, jakie zagrożenie ich w tym budynku czeka.

Film jest zrealizowany w podobny sposób jak część pierwsza. Widzimy wszystko przez kamery antyterrorystów. Momentami, w szczególności jak jest jakaś akcja czujemy się jakbyśmy grali w grę. Niestety nie możemy w to ingerować.

Bardzo podobny do części pierwszej, utrzymany na jednym poziomie. Film warty obejrzenia chociażby ze względu na to jak to wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony