Jestes tutaj: Home » FILM » Jak to z kontynuacjami bywa

Jak to z kontynuacjami bywa

Z kontynuacjami bardzo różnie bywa. Wszystko zależy od tego czy reżyser i ekipa odpowiedzialna za ten film wyciągnie wnioski z części pierwszej. Pozytywne wnioski.

W 2009 roku pojawia się „REC 2”, kontynuacja hiszpańskiego horroru sprzed 2 lat. Zaczyna się w momencie zakończenia części pierwszej. Jednostka antyterrorystyczna wkracza do kamienicy, w której toczyła się akcja części pierwszej.

Ich założenia taktyczne to dowiedzieć się, co się wydarzyło, zlikwidować zagrożenie i wyjść bezpiecznie. Niestety nie domyślają się, jakie zagrożenie ich w tym budynku czeka.

Film jest zrealizowany w podobny sposób jak część pierwsza. Widzimy wszystko przez kamery antyterrorystów. Momentami, w szczególności jak jest jakaś akcja czujemy się jakbyśmy grali w grę. Niestety nie możemy w to ingerować.

Bardzo podobny do części pierwszej, utrzymany na jednym poziomie. Film warty obejrzenia chociażby ze względu na to jak to wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony