Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Nowa edycja X-Factor

Nowa edycja X-Factor

Programy rozrywkowe poszukujące talentów muzycznych, tanecznych i innych, nie ustępują, ale ruszają dalej z nowymi edycjami. Tą drogą idzie również program „X-Factor”, który w marcu 2013 rusza z nową edycją.

Od pewnego czasu jest moda na programy rozrywkowe, które są tworzone na zasadzie castingów. Dla widzów to już normalne zjawisko, jednak jak się okazuje – nadal cieszące się duża popularnością. Prawie każdy z podstawowych kanałów ma taki program. Na TVN niedawno skończyła się najnowsza edycja programu „Mam talent”, lecz telewizja TVN nie spoczywa na laurach i rusza z kolejną edycją swojego programu muzycznego jakim jest „X-Factor”. Już 1. grudnia we Wrocławiu odbędą się pierwsze castingi do 3. edycji programu. Kto zakwalifikuje się do pierwszego etapu, jakie osobowości poznamy – tego dowiemy się już w marcu 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony