Jestes tutaj: Home » FILM » Gdy się walczy pomimo tego, że nikt w nas nie wierzy

Gdy się walczy pomimo tego, że nikt w nas nie wierzy

Czy zdarzyło się wam kiedyś robić coś, w co nikt nie wierzył? Walczyć o coś do samego końca pomimo przeciwności losu i wszystkiemu, co dookoła. Nie poddawać się, nie schodzić z pola walki i przede wszystkim wierzyć w to, co się robi. Jeśli tak, to ten film jest całkowicie dla was. Jeśli nie, to i tak wam się spodoba.

W 1970 roku rozbija się samolot z uniwersytecką drużyną futbolową z miasteczka Huntington w Zachodniej Wirginii. Miasteczko traci swoich bohaterów, rodzice dzieci, niektórzy przyjaciół. O tym opowiada właśnie „Męski Sport” (We are Marshall) z 2006 roku.

Drużyna futbolowa przestała istnieć. Wielu nie myśli o jej odnowieniu chcąc uczcić w ten sposób pamięć po zmarłych. Są również osoby, które uważają, że odbudowa jest najlepszym sposobem na oddanie czci tym, którzy zginęli, ponieważ to było ich całe życie.

Film jest warty obejrzenia, bo ukazuje to, co człowiek czuje. Naucza nas, że nie warto jest się poddawać. Trzeba walczyć do samego końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 150 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony