Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „George jest ciekawski”

„George jest ciekawski”

Nowość w świecie książek dla najmłodszych czytelników. Małpka George znana dzieciom z serialu animowanego „Ciekawski George”, teraz w książce „George jest ciekawski”.

George to niesforna małpka, ale bardzo zabawna, urocza i przez wszystkich lubiana. Niestety trudno jej się porozumieć z ludźmi, dlatego często z tego powodu wpada w tarapaty, które na szczęście dobrze się kończą. Właśnie takie historyjki zawarte są w tej kolorowej książeczce „George jest ciekawski”, której autorami są H. A. Reya i jego żona Margret. Historie, które spotykają małpkę, są zabawne, ciekawe, a także pouczające.

 

 

One comment on “„George jest ciekawski”

  1. Ziuta on said:

    Małpka jest znana z klasycznych książek „Ciekawski George”, Ciekawski George idzie do pracy” oraz „Ciekawski George jeżdzi na rowerze”. Ta tutaj to taki skrót dla małych dzieci, który zaledwie w 10% pokazuje jaki naprawdę jest książkowy George stworzony przez małżeństwo Reyów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony