Jestes tutaj: Home » FILM » Już jest – „Atlas chmur”

Już jest – „Atlas chmur”

Jedno z największych kinowych wydarzeń 2012 ruszyło. „Atlas chmur” pojawił się w kinach 23. listopada, obudził pierwsze emocje, zdobył pierwsze opinie widzów. Film oparty został na epopei Davida Mitchella.

„Atlas chmur” jest wspaniałą opowieścią o różnych postaciach – przedstawicielach poszczególnych epok i zakątków świata. Ich decyzje, działania często błahe,  mają wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. W rolach obsadzeni zostali m.in. Tom Hanks i Halle Berry. Do stworzenia dzieła posłużyła epopeja Davida Mitchella, który swoim stylem wzbudził podziw i został porównany do wielkich mistrzów takich jak Umberto Eco. Sam film jest również ważnym wydarzeniem i przez wielu bardzo oczekiwanym. Widzowie będą mieli do czynienia ze światem pełnym zależności, nie zabraknie tu pięknej opowieści przeplatanej z fantastyką i dobrą grą aktorską.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony