Jestes tutaj: Home » FILM » Zombie gapowicz

Zombie gapowicz

Ktoś wpadł kiedyś na pomysł stworzenia zombie, żywych trupów. Przez lata są one bohaterami wielu filmów. W tym i tego, niestety. Nie znam powodu powstania tego filmu, ale niech nie powielają tego typu pomysłów. Błagam.

I tak oto, w 2007 roku na świat wyszedł film o bardzo oryginalnie brzmiącym tytule „Flight of the living dead: outbreak on a plane” („Zombie w samolocie” lub „Lot żywych trupów”, tak to ktoś przetłumaczył).

Tytuł filmu przedstawia całą jego istotę. Naukowiec przewozi samolotem zamrożoną żonę, która zamienia się w zombie. Każdy kogo ugryzie również zmienia się zombie, a że w samolocie nie ma za dużo bohaterów to i film jest krótki. 93 min.

Jeśli ktoś lubi zombie, flaki i nie potrzebuję do tego jakiejś fabuły to polecam. Ja niestety wolę lepsze filmy o zombie, a ten do takich nie należy. Zakładam, że był to wypadek przy pracy i to się nigdy nie powtórzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem × = 48

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony