Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Magda Gessler zdradza nam swoje przepisy

Magda Gessler zdradza nam swoje przepisy

Magda Gessler zrobiła rewolucję w świecie kuchni w Polsce. Najpierw w programie dawała wszystkim wskazówki, ale przepisy stanowiły tajemnicę, która wreszcie została częściowo odkryta. Magda Gessler wydała książkę ze swoimi przepisami. „Kuchenne rewolucje- przepisy Magdy Gessler” zawiera wiele przepisów z kuchni polskiej.

Dzięki niej Polska zaczęła lepiej się restaurować, ponieważ Magda Gessler zawsze dba o to aby daniom nic nie brakowało. Teraz jej słynne dania może zrobić każdy kto umie trochę gotować, wystarczy sięgnąć po książkę i do dzieła. „Kuchenne rewolucje- przepisy Magdy Gessler” zawiera najlepsze przepisy, których Gessler używała w odcinkach programu „Kuchenne rewolucje”. Nie są to zagraniczne dania, to przepisy na potrawy z naszej polskiej kuchni, która czasem jest mało doceniana. Autorka przepisami pokazuje jak wartościowa jest nasza kuchnia i przedstawia przepisy, które to potwierdzają.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 4 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony