Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Nosowska: Piosenka musi posiadać tekst”

„Nosowska: Piosenka musi posiadać tekst”

Książka poświęcona polskiej artystce Katarzynie Nosowskiej. Autorzy Izolda Kiec, Józefa Kurpisz i Krystyna Ziętek zwracają uwagę na twórczość artystki, ukazują jej wyjątkowość. „Nosowska: Piosenka musi posiadać tekst” to wspaniała książka o piosenkarce, o tym jak ona podchodzi do muzyki.

Katarzyna Nosowska to niewątpliwie jedna z lepszych artystek polskich, której muzyka nie jest banalna, której muzyka jest czymś więcej niż skocznym kawałkiem. Jej piosenki przede wszystkim mają słowa i to one są głównym składnikiem jej muzyki. Autorzy książki piszą o tym, że twórczość Katarzyny Nosowskiej to nie tylko przejaw współczesnej kultury popularnej, tzw. rocka, lecz także kultury literackiej, oraz tzw. kultury kobiecej. Książka uświadamia jak wielką artystką jest Nosowska i ile znaczy jej twórczość.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony