Jestes tutaj: Home » slider » „DROP eco-hotel” jako ekologiczny dom

„DROP eco-hotel” jako ekologiczny dom

Mamy nową formę domu – dom zbliżony do kształtu rury został wybrany w konkursie przez barcelońskie jury. „DROP eco-hotel”, bo tak nazywa się nowy projekt, jest ekologiczny i spełnia różne warunki noclegowe bez szkody dla środowiska.

„DROP eco-hotel” wygrał w konkursie na ekologiczny obiekt, ponieważ jest przyjazny dla środowiska i jest mobilną sypialnią, którą można postawić wszędzie. „Dom-rura” zbudowany jest z drewna, stali i i poliwęglanu. Oferuje komfortowy nocleg, jest ekologiczny, a do tego jest ciekawy wizualnie. To bardzo innowacyjny obiekt, który intryguje formą oraz funkcjami jakie spełnia. Po obu stronach posiada przezroczyste zaokrąglenia, które spełniają funkcje okien, a po jednej stronie jedno z nich jest otwierane. Projekt jest autorstwem studia projektowo-architektonicznego In-Tent.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− cztery = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony