Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Niewierni”- kontynuacja powieści „Nielegalni”

„Niewierni”- kontynuacja powieści „Nielegalni”

„Nielegalni” Vincenta V. Severskiego to polski thriller szpiegowsko-polityczny, który był naprawdę udanym debiutem autora. Powieść doczekała się kontynuacji jako powieść ” Niewierni”, która została wydana w listopadzie tego roku.

Wielu czytelników pewnie zapoznało się z bohaterami „Nielegalnych”, który stał się bestsellerem od którego trudno się oderwać. Bohaterzy książki pojawiają się na nowo w kontynuacji powieści. „Niewierni” to wielowątkowy thriller, który trzyma w napięciu, a co ciekawe – jest inspirowany autentycznymi wydarzeniami. Książka opisuje wydarzenia agentów polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego, którzy wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Książka jest dla czytelników o mocnych nerwach, którzy lubią być zaskakiwani.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony