Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Nergal i „Spowiedź heretyka” – kontrowersyjna książka czy prosta autobiografia?

Nergal i „Spowiedź heretyka” – kontrowersyjna książka czy prosta autobiografia?

Jak wiele osób w naszym społeczeństwie traktuje odmienność to wszyscy wiemy. Czy faktycznie Adam Nergal Darski to satanista i swojego rodzaju demon, czy też człowiek z krwi i kości, który wiele w życiu przeszedł?

Ostatnimi czasy zrobił się boom na pisanie swoich biografii, dzielenie się życiowymi radami przez tzw. celebrytów. Większość z tych pozycji książkowych naprawdę nie ma żadnej wartości literackiej, a co dopiero mówić o wartości powyższych rad – trudno przecież porównać ich życie do życia przeciętnego śmiertelnika.

Zdarzają się jednak perełki. Oczywiście „Spowiedź heretyka” nie jest ideałem, ciężko nam ją jednak ocenić nie znając Adama Darskiego osobiście. Jednak czyta się ją lekko i przyjemnie, najczęściej z uśmiechem na ustach, jeśli umie się podejść do życia z dystansem, nie oceniając stereotypami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dziewięć = 72

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony