Jestes tutaj: Home » FILM » W szponach strachu, czyli nieudolna próba zrobienia filmu

W szponach strachu, czyli nieudolna próba zrobienia filmu

Bardzo dawno temu, bo w 1963 roku pewien pan, mianowicie Alfred Hitchcock wyreżyserował film. Ptaki. Film był na tyle dobry, że obejrzało go prawie 50 tyś ludzi (źródłem informacji Filmweb.pl). Od tej pory nie było żadnego filmu, który mógłby go godnie zastąpić.

Również ten film nie jest następcą „Ptaków”. „W szponach strachu” z 2007 roku opowiada historię szeryfa, który zamierza wraz z rodziną przenieść się z małego miasteczka do dużego miasta. Nagle miasteczko zostaje zaatakowane przez mordercze kruki. Mieszkańcy rozpoczynają walkę z krwiożerczymi bestiami, ptakami.

To właśnie film „W szponach strachu” (Kaw). Powiem wam szczerze, że nie wiem, co chciał osiągnąć reżyser tym filmem, ale moim zdaniem na pewno nie sukces. Ten film nie jest horrorem, jest parodią horroru. I to dość kiepską. To film tylko dla ludzi, którzy nie wymagają wiele.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony