Jestes tutaj: Home » FILM » Pokłosie czyli kontrowersji w narodzie ciąg dalszy

Pokłosie czyli kontrowersji w narodzie ciąg dalszy

Niektórzy zdają się zapominać, że film ma scenariusz i jest zgrabnie wyreżyserowany. Zapominają także o tym, że aktorzy grają w filmie. Nie reprezentują zazwyczaj swoich osobistych poglądów, tylko działają zgodnie ze scenariuszem.

Skąd taki atak na Macieja Stuhra w internecie? Skąd tyle agresji względem jednego filmu? Wydawałoby się, że powinniśmy się cieszyć, gdy z polskiej stajni filmowej wychodzi coś ambitniejszego.

Pokłosie w reżyserii Władysława Pasikowskiego opowiada o bracie, który po latach emigracji przyjeżdża do Polski z wiedzą, że jego młodszy brat (którego właśnie gra Maciej Stuhr), popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy w swoim własnym śledztwie, które niestety jak można przewidzieć, nie prowadzi do niczego dobrego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem × = 72

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony