Jestes tutaj: Home » FILM » Kupiliśmy zoo – recenzja filmu

Kupiliśmy zoo – recenzja filmu

Na ten film namówiła mnie moja dziewczyna i nie żałuję, że go obejrzałem. Jest ciepły, lekki, sympatyczny. W dodatku gra w nim jeden z moich ulubionych aktorów.

Po śmierci żony, mąż wraz z dwójką dzieci wyprowadza się z miasta i kupuje zoo aby dzieci były szczęśliwe. Tak właśnie zaczyna się film pod tytułem „Kupiliśmy zoo” z Mattem Damonem i Scarlett Johanson, oraz młodszą siostrą Dakoty Fanning, Elle i uroczą Maggie Elizabeth Jones. Problem tej inwestycji polega na tym, że zoo jest zadłużone i podupadłe. Benjamin Mee stara się je odnowić i przywrócić mu dawny blask za wszelką cenę. Wszystko to chce zrobić dla dzieci, i w dużej mierze dla siebie.

Film opowiada o spełnianiu marzeń, więzi rodzinnej i miłości. Obejrzeć może go każda osoba, która lubi dobre kino. Jest wart poświęcenia tych 2 godzin i 4 minut z życia pełnego pośpiechu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× jeden = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony