Jestes tutaj: Home » LITERATURA » XXI Targi Książki Historycznej

XXI Targi Książki Historycznej

Wyjątkowe wydarzenie dla specjalistów od historii, nauczycieli, pasjonatów historycznych oraz dla tych, którzy lubią poczytać o historii. To nie są zwykłe Targi Książki, lecz o bardziej sprecyzowanej dziedzinie, bo tematyka to historia. To jedyna tego typu impreza w Polsce.

Targi Książki Historycznej to impreza kulturalna ale także wydarzenie o charakterze promocyjno-informacyjnym dla ludzi z branży historycznej. Odbywa się co roku, najbliższe targi to już 21. impreza z tego cyklu. W tym roku rozpocznie się 29 listopada, odbędzie się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Zapoznać się będzie można z ofertą ponad 220 wydawców książek historycznych. XXI Targi Książki Historycznej to nie tylko zamknięta impreza dla specjalistów, wstęp jest bezpłatny, a na każdego interesującego się historią czekają atrakcje. Również miłośnicy filmów i gier o tematyce militarnej znajdą coś dla siebie.

 

 

One comment on “XXI Targi Książki Historycznej

  1. Marta Zagrajek on said:

    O, super! Chętnie się przejdę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 − cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony