Jestes tutaj: Home » FILM » Krzysztof Chodorowski z filmu „Mój rower”

Krzysztof Chodorowski z filmu „Mój rower”

Od jakiegoś czasu dość głośno jest o nowym filmie polskiej produkcji „Mój rower”. Jest to obraz męskiego świata, który przedstawia 3 aktorów różnych pokoleń. Jednym z nim jest Krzysztof Chodorowski – nowa młoda gwiazda polskiego kina.

Za nami premiera filmu „Mój rower”, który zdobył sukces, ponieważ w pierwszy weekend jego emisji obejrzało go niemal 53 tysiące widzów. To duży sukces dla reżysera i dla aktorów. Mowa oczywiście o Arturze Żmijewskim, Michale Urbaniaku, ale też o nowej gwieździe – o Krzysztofie Chodorowskim. Aktor ma 20 lat, w 2009 roku zagrał w filmie krótkometrażowym pt. „Moja biedna głowa” zrealizowanym w cyklu „Dekalog 89+”. Występował też w serialach „M jak miłość” oraz „Linia życia”. Natomiast „Mój rower” to jego debiut fabularny, w którym chłopak pokazał, że ma talent. Reżyser filmu „Mój rower” zachwyca się nim: „Kiedy wchodzi przed kamerę to gra to, co ja sobie wymarzyłem”. Piotr Trzaskalski mówi też o nim: „Był jedynym kandydatem, który sprawiał wrażenie, że oprócz tego co ma na twarzy, ma też coś wewnątrz – jakąś tajemnicę, swoją prywatną historię”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 150 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony