Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Justin Bieber Artystą Roku

Justin Bieber Artystą Roku

Pojawił się w świecie muzyki jako nastoletni chłopak i wydawać by się mogło, że narobi trochę zamieszania i zniknie z mediów jak wiele gwiazd. Młody artysta zaskoczył wszystkich tych, którzy w niego nie wierzyli. Zdobył tytuł Artysty Roku – najwyższe wyróżnienie muzyczna w USA obok Grammy.

Artysta Roku – tak teraz śmiało może o sobie mówić Justin Bieber. Okazuje się, że nie jest on tylko idolem nastolatek, ale że jego kariera się dopiero zaczyna i być może nie skończy się tak szybko jak niektórzy przewidywali. Gdy Bieber otrzymał nagrodę Artysty Roku, tak komentował to wydarzenie: „Tę nagrodę dedykuję wszystkim, którzy przewidywali, że utrzymam się jakiś rok, może dwa. Myślę, że będę tu bardzo, bardzo długo”. Piosenkarz z sukcesem zaczyna swoją ścieżkę kariery, przed nimi lata pracy, ale być może będziemy świadkami wschodzącej gwiazdy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ dziewięć = 18

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 010 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony