Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Justin Bieber Artystą Roku

Justin Bieber Artystą Roku

Pojawił się w świecie muzyki jako nastoletni chłopak i wydawać by się mogło, że narobi trochę zamieszania i zniknie z mediów jak wiele gwiazd. Młody artysta zaskoczył wszystkich tych, którzy w niego nie wierzyli. Zdobył tytuł Artysty Roku – najwyższe wyróżnienie muzyczna w USA obok Grammy.

Artysta Roku – tak teraz śmiało może o sobie mówić Justin Bieber. Okazuje się, że nie jest on tylko idolem nastolatek, ale że jego kariera się dopiero zaczyna i być może nie skończy się tak szybko jak niektórzy przewidywali. Gdy Bieber otrzymał nagrodę Artysty Roku, tak komentował to wydarzenie: „Tę nagrodę dedykuję wszystkim, którzy przewidywali, że utrzymam się jakiś rok, może dwa. Myślę, że będę tu bardzo, bardzo długo”. Piosenkarz z sukcesem zaczyna swoją ścieżkę kariery, przed nimi lata pracy, ale być może będziemy świadkami wschodzącej gwiazdy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ pięć = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 085 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony