Jestes tutaj: Home » FILM » Jak można zepsuć coś kultowego, czyli Smerfi świat na dużym ekranie

Jak można zepsuć coś kultowego, czyli Smerfi świat na dużym ekranie

Była to jedna z moich ulubionych bajek. Jako mały chłopiec zawsze chętnie oglądałem kolorowy świat z niebieskimi postaciami i złym Gargamelem. Gdy zobaczyłem film poczułem się znokautowany.

Gdy dowiedziałem się o tym filmie chęć obejrzenia go była kierowana ciekawością. Ponoć to pierwszy stopień do piekła. Spodziewałem się powrotu do dziecięcych lat za sprawą tej ekranizacji, a miałem do czynienia z… No właśnie z czym?

Ciężko mi jest to nawet określić. Jedyne co mi się podobało w tym filmie to grafika. Fabuła jednak trochę przypominała mi takie filmy jak „Looney Tunes znowu w akcji” czy „Kto wrobił królika Rogera”. Przy czym królik Roger był świetny.

Filmowi bardzo dużo brakuje do pierwowzoru. Jest trochę flegmatyczny i nudny. Plus za chęci, duży minus za realizację i zepsucie tego smerfnego świata.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ pięć = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 169 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony