Jestes tutaj: Home » FILM » Jak łatwo można nazwać film horrorem – Turistas [2006]

Jak łatwo można nazwać film horrorem – Turistas [2006]

Horror to film w którym pojawiają się m.in. zombie, wampiry, wilkołaki. Film ma straszyć, przerażać. Sprawiać, że po obejrzeniu takiego filmu boimy się zostać sami w domu przy zgaszonym świetle. Tak według kanonu powinien wyglądać horror.

Film „Turistas” z 2006 roku opowiada o grupie znajomych którzy spędzają wakacje w Brazylii. Po jednej z imprez zostają okradzeni ze wszystkich rzeczy jakie posiadali. Wraz z poznanym Brazylijczykiem chcą się dostać do miasta. W tym momencie rozpoczyna się ich horror.

Fakt, przygodę tych młodych ludzi można nazwać horrorem przez wzgląd na wydarzenia jakie ich dotykają. Lecz nie można określać filmów tego typu horrorem bo ten film nie ma nic wspólnego z tym gatunkiem. Oczywiście po za tym, że ktoś go tak określił. Jest to thriller, w miarę ciekawy. Ciekawość trwa niestety bardzo krótko. Film ogląda się bez głębszego myślenia i skupienia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony