Jestes tutaj: Home » FILM » Amerykański sen, ale w innej postaci – Zawód Gangster [2007]

Amerykański sen, ale w innej postaci – Zawód Gangster [2007]

Amerykański sen, jak z nikogo stać się kimś. Ten film opowiada w dużej mierze właśnie o tego typu zjawisku. O brnięciu cały czas przed siebie ustalonym torem, nie zważając na nic ani nikogo.

Tak właśnie postępował Carlton Leach, jeden z najbardziej znanych angielskich gangsterów. Drogę jego kariery przedstawia film „Zawód Gangster”. Kariera ta przypomina tak zwany amerykański sen, gdzie od pucybuta stać się można milionerem. Leach zaczynał swoją karierę, jako kibic, pojawiał się tam gdzie robiło się gorąco. Powoli, poznając odpowiednich ludzi szedł w górę piramidy nie zostawiając wrogów w spokoju. Film pokazuje jego zmianę. Z kibica do gangstera. Z osoby, która walczy na stadionach, do takiej, która walczy wszędzie i głównie o własne życie. Film pokazuje również jak łatwo można zbłądzić i zejść z wybranej drogi. Powrót niestety na nią jest już dużo trudniejszy.

Pomimo różnych opinii, z jakimi się spotkałem na temat tego filmu, uważam, że warto jest go obejrzeć i wyrobić sobie własne zdanie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony