Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowe piosenki i największe przeboje Whitney Houston „I Will ALways Love You – The Best Of Whitney Houston”

Nowe piosenki i największe przeboje Whitney Houston „I Will ALways Love You – The Best Of Whitney Houston”

Dziedzictwa muzycznego Whitney Houston, jednej z najbardziej uwielbianych wokalistek w historii muzyki ciąg dalszy. 13. listopada nakładem RCA Records / Sony Music ukazał się definitywny zbiór największych przebojów divy wraz z wcześniej niepublikowanymi nagraniami.

Singlem zwiastującym premierę zestawu jest piosenka ‘I look To You’, będąca duetem z autorem i kompozytorem piosenki – R. Kellym. Na singlu po raz pierwszy usłyszymy, wcześniej niepublikowane nagrania wokaliz Whitney oraz dograne partie męskie przez R. Kelly’ego. Pierwotnie piosenka ‘I Look To You’ znalazła się na ostatnim, studyjnym albumie Whintey o tym samym tytule.

Singiel dostępny jest do odsłuchu na oficjalnej stronie artystki www.whitneyhouston.com, piosenka także znalazła się już w cyfrowych serwisach muzycznych, jak iTunes, Deezer, czy iPlay.

– „Duet Whitney i R.Kelly’ego w ‘I Loook To You’  to przebój w najczystszej postaci. Wierze w to, że każdy zapamięta moment, kiedy pierwszy raz usłyszał ten numer i jestem przekonany, że jesteśmy świadkami narodzin klasyka.” – tak o duecie powiedział Clive Davis, producent albumów Whitney, jej odkrywca i mentor, a także dyrektor kreatywny na świat w Sony Music Entertainment.

I Will Always Love You – The Best of Whitney Houston, zawiera jeszcze jedną muzyczną perełkę. Piosenka ‘Never Give Up’ zarejestrowana przez Whitney, autorstwa Jermaine’a Dupri, Bryana-Michaela Coxa i Johnata Austina i wyprodukowana przez Dupri i Coxa jest kolejnym, wcześniej niepublikowanym nagraniem. Premierowe nagrania towarzyszą oryginalnym wersjom największych przebojów Whitney, po raz pierwszy wydanych na jednym krążku CD. Na płycie nie zbarakło piosenek z pierwszych miejsc światowych list przebojów i numerów, które nuci cały świat, jak: ‘I Will Always Love You’, ‘Saving All My Love For You’, ‘I Wanna Dance With Somebody’ i wiele innych.

Dodatkiem do płyty jest premiera albumu zdjęciowego wydawnictwa Atria Books  – Whitney: Tribute To An Icon. Album zdjęciowy zawierać będzie min. 22 fotografie okraszone esejami autorstwa Pat Houston, Clive’a Davisa oraz Randee St. Nicholasa. Album wydany zostanie 27 listopada, a dochód z jego sprzedaży zasili konto ulubionej organizacji charytatywnej Whtiney – Teen Summit, jak i Whitney Houston Estate odpowiedzialne za opiekę nad jej córką Bobbi Kristiną.

Od czasu zaistnienia na rynku muzycznym w 1985 roku, płyty, single i klipy Whitney rozeszły się w łącznym  imponującym nakładzie ponad 170 milionów kopii. Nazwisko Whitney zapisane zostało także na kartach księgi rekordu Guinnessa, jako najliczniej nagradzanej wokalistki wszechczasów z liczbą do tej pory niepobitej ilości 411 nagród w tym 6 Grammy, 2 Emmy Awards, 23 American i 16 Billboard Music Awards.

I Will Always Love You – The Best of Whitney Houston, lista piosenek.

Edycja podstawowa:

1. You Give Good Love
2. Saving All My Love For You
3. How Will I Know
4. Greatest Love of All
5. I Wanna Dance With Somebody
6. Didn’t We Almost Have It All
7. So Emotional
8. Where Do Broken Hearts Go
9. I’m Your Baby Tonight
10. All The Man That I Need
11. I Will Always Love You
12. I’m Every Woman
13. I Have Nothing
14. Exhale (Shoop Shoop)
15. I Believe in You and Me
16. My Love Is Your Love
17. I Look To You feat R. Kelly
18. Never Give Up

Edycja deluxe (2 CD):

1. You Give Good Love
2. Saving All My Love For You
3. How Will You Know
4. Greatest Love of All
5. I Wanna Dance With Somebody
6. Didn’t We Almost Have It All
7. So Emotional
8. Where Do Broken Hearts Go
9. I’m Your Baby Tonight
10. All The Man That I Need
11. I Will Always Love You
12. I’m Every Woman
13. I Have Nothing
14. Exhale (Shoop Shoop)
15. I Believe in You and Me (Film version)
16. My Love Is Your Love
17. I Look To You feat R. Kelly
18. Never Give Up
19. Love Will Save The Day
20. One Moment In Time
21. It Isn’t, It Wasn’t, It Ain’t Ever Gonna Be (with Aretha Franklin)
22. My Name Is Not Susan
23. I Belong To You
24. Run To You
25. Queen Of The Night
26. Count On Me (with CeCe Winans)
27. Step By Step
28. It’s Not Right but It’s Ok
29. I Learned From The Best
30. If I Told You That
31. Heartbreak Hotel (feat Faith Evans & Kelly Price)
32. Million Dollar Bill

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 × = osiemnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony