Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Christina Aguilera „Lotus”

Christina Aguilera „Lotus”

Światowej rangi artystka Christina Aguilera zapowiedziała premierę nowej płyty długogrającej. Nakładem RCA Records krążek ‘Lotus’ pojawiła się na półkach sklepowych oraz jako pliki cyfrowe 13. listopada.

Promujący album ‘Lotus’, pierwszy singiel ‘Your Body’ napisany przez Maxa Martina, Shellbacka i Svana Koteche światową premierę będzie miał w popularnym radiowym show Ryana Seacresta, by chwilę później trafić do wszystkich rozgłośni radiowych na świecie.

Przez ostatni rok, Aguilera często odwiedzała studio nagraniowe, w którym pracowała nad oczekiwanym, piątym w swojej dyskografii albumem. Przy pracy wspomagali ją tak świetni kompozytorzy i autorzy, jak Alex Da Kid i Sia. Na płycie pojawił się także duet z CeeLo Green, z którym Christina zaprzyjaźniła się na planie amerykańskiej wersji, bijącego rekordy popularności talent show ‘The Voice’.

‘Ten album to sposób na wyrażenie mnie samej i celebracja wolności.’ Powiedziała Aguilera. ‘W ostatnich latach bardzo dużo wydarzyło się w moim życiu i ta płyta odzwierciedla moje odrodzenie. To płyta o wolności i powrocie do moich korzeni, do tego kim naprawdę jestem i do tego, co kocham najbardziej’.

Christina Aguilera jest jedna z najbardziej uznanych i popularnych artystek ostatniej dekady. Jej płyty rozeszły się w imponującym nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jej przebojowe single, aż cztery razy lądowały na #1 amerykańskiej listy Billboard Hot 100, a na jej półce z trofeami muzycznymi miejsce znalazło 5 statuetek Grammy. Christina posiada także swoją gwiazdę na słynnym Hollywood Walk of Fame i jako jedyna artystka poniżej 30 roku życia zaliczona została przez magazyn Rolling Stones do panteonu 100. najwybitniejszych wokalistek wszechczasów. Od 2011 roku Xtina zasiada także w jury emitowanego przez NBC, popularnego programu ‘The Voice’. Jest także rzeczniczką organizacji Yum! Brands’ World Relief działającej na rzecz walki z głodem na świecie. Dzięki uczestnictwu Christiny w programie, organizacji udało się zebrać ponad $80 milionów na rzecz walki z głodem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony