Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Andrzejki z Gwiazdami już 23 listopada w Poznaniu

Andrzejki z Gwiazdami już 23 listopada w Poznaniu

Andrzejki to czas radosnych i pełnych zabaw spotkań! Wszyscy, którzy w tym czasie tęsknią za niepowtarzalną atmosferą muzyki lat 80-tych i chcą jeszcze raz usłyszeć przeboje z młodzieńczych lat, będą mogli odbyć sentymentalną podróż do lat młodości i ponownie przenieść się do czasów prywatek!

Już 23-ego listopada 2012 roku o godz 20:00 w poznańskiej Hali Arena odbędzie się wyjątkowa impreza „Andrzejki w klimacie lat ’80”. Wystąpią: Papa D z Pawłem Stasiakiem, Sandra, Boney M i Samantha Fox!

Sandra, która w latach 80-tych była europejskim odpowiednikiem Madonny. W roku 1985 zaczęła się prawdziwa, międzynarodowa kariera Sandry, która nieprzerwanie trwa do dziś. Ludzie pokochali jej pierwszy singiel – „Maria Magdalena”. Utwór zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów w 21 krajach na całym świecie w zaledwie kilka tygodni! To nie jest oczywiście jedyny hit, jaki można usłyszeć w wykonaniu tej artystki! „In the heat of the night”, „Everlasting love”, czy „Hi! Hi! Hi!” to z pewnością utwory, które każdy dobrze zna! Dotychczas niemiecka wokalistka wydała kilkanaście albumów i sprzedała ok. 30 milionów płyt. 29. października w sklepach na całym świecie ukaże się najnowszy album piosenkarki zatytułowany „Stay in Touch”. Na scenie jako druga wystąpi Samantha Fox – swój pierwszy singiel nagrała w 1986 roku „Touch Me (I Want Your Body)” i od razu trafił na czołowe miejsca europejskich list. W 1995 roku piosenkarka wzięła udział z własną grupą Sox w Konkursie Eurowizji. Jej piosenka „Go for the Heart” zajęła 4. miejsce w krajowych eliminacjach. Pod koniec 2009 roku ukazała się składanka z największymi przebojami Samanthy Fox, zawierająca nowy remiks „Touch Me” i kilka nowych piosenek. Do najbardziej znanych hitów Samanthy Fox możemy również zaliczyć: „Nothing gonna stop me now”, „I only wanna be with you”, „I surrender” czy „True Devation”. Publiczność usłyszy również Sheyla Bonnick’s z Boney M., legendarny zespół grający eurodance oraz disco, którego szczyt popularności przypadł na lata 70-te oraz 80-te, XX wieku. Na sukcesy grupy nie trzeba było długo czekać, bo już niecały rok po założeniu, wydali pierwszy singiel, który od razy przyniósł im ogromną sławę, a mowa tu o utworze „Baby Do You Wanna Bump?”. W 1976 roku Boney M wydali kolejny utwór, który niedługo po stał się hitem a mianowicie przebój „Daddy Cool”. W 1978 roku utwór „Rivers Of Babilon / Brown Girl In The Ring”, singiel ten stał się drugim najlepiej sprzedającym się utworem w historii Wielkiej Brytanii. Dzięki temu grupa Boney M stała się jednym z najlepszych zespołów w historii, dotychczas sprzedali w sumie kilka milionów płyt. W tym samym roku zespół został przyjęty przez królową angielską i jako zespół wielokrotnie występował w Polsce, a ich koncerty zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem licznej rzeszy fanów. Tego wieczoru Polską gwiazdą będzie Paweł Stasiak z grupą Papa D. Papa D. to wyjątkowa energia i optymizm płynący ze sceny podczas ich koncertów. Dużym atutem zespołu są przebojowe i taneczne utwory, które porywają publiczność w wir tańca! Grupa nagrała liczne hity takie jak: „Nietykalni”, „Kamikaze wróć”, „Pocztówka z wakacji”, „Nasz Disneyland” czy „Te głupie strachy”. Pod koniec sierpnia 2008 roku ukazała się ostatnia jak dotychczas płyta zespołu zatytułowana „Bezimienni”, zawierająca 12 premierowych nagrań. Papa D. dosyć często koncertują w Poznaniu i Wielkopolsce i są to taneczne koncerty.

Bilety na ten wyjątkowy wieczór są w cenie: 70 pln bilet standard (miejsca stojące), 76 pln bilet standard (miejsca siedzące), 89 pln bilet standard (miejsca siedzące), 125 pln bilet VIP, 300 pln bilet Super Vip. Można je nabyć w następujących miejscach: http://www.tickepro.pl, Hali Arena, Poznań ul. Wyspiańskiego 33, CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44, ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20, DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 1 = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony