Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Andrzejki z Gwiazdami już 23 listopada w Poznaniu

Andrzejki z Gwiazdami już 23 listopada w Poznaniu

Andrzejki to czas radosnych i pełnych zabaw spotkań! Wszyscy, którzy w tym czasie tęsknią za niepowtarzalną atmosferą muzyki lat 80-tych i chcą jeszcze raz usłyszeć przeboje z młodzieńczych lat, będą mogli odbyć sentymentalną podróż do lat młodości i ponownie przenieść się do czasów prywatek!

Już 23-ego listopada 2012 roku o godz 20:00 w poznańskiej Hali Arena odbędzie się wyjątkowa impreza „Andrzejki w klimacie lat ’80”. Wystąpią: Papa D z Pawłem Stasiakiem, Sandra, Boney M i Samantha Fox!

Sandra, która w latach 80-tych była europejskim odpowiednikiem Madonny. W roku 1985 zaczęła się prawdziwa, międzynarodowa kariera Sandry, która nieprzerwanie trwa do dziś. Ludzie pokochali jej pierwszy singiel – „Maria Magdalena”. Utwór zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów w 21 krajach na całym świecie w zaledwie kilka tygodni! To nie jest oczywiście jedyny hit, jaki można usłyszeć w wykonaniu tej artystki! „In the heat of the night”, „Everlasting love”, czy „Hi! Hi! Hi!” to z pewnością utwory, które każdy dobrze zna! Dotychczas niemiecka wokalistka wydała kilkanaście albumów i sprzedała ok. 30 milionów płyt. 29. października w sklepach na całym świecie ukaże się najnowszy album piosenkarki zatytułowany „Stay in Touch”. Na scenie jako druga wystąpi Samantha Fox – swój pierwszy singiel nagrała w 1986 roku „Touch Me (I Want Your Body)” i od razu trafił na czołowe miejsca europejskich list. W 1995 roku piosenkarka wzięła udział z własną grupą Sox w Konkursie Eurowizji. Jej piosenka „Go for the Heart” zajęła 4. miejsce w krajowych eliminacjach. Pod koniec 2009 roku ukazała się składanka z największymi przebojami Samanthy Fox, zawierająca nowy remiks „Touch Me” i kilka nowych piosenek. Do najbardziej znanych hitów Samanthy Fox możemy również zaliczyć: „Nothing gonna stop me now”, „I only wanna be with you”, „I surrender” czy „True Devation”. Publiczność usłyszy również Sheyla Bonnick’s z Boney M., legendarny zespół grający eurodance oraz disco, którego szczyt popularności przypadł na lata 70-te oraz 80-te, XX wieku. Na sukcesy grupy nie trzeba było długo czekać, bo już niecały rok po założeniu, wydali pierwszy singiel, który od razy przyniósł im ogromną sławę, a mowa tu o utworze „Baby Do You Wanna Bump?”. W 1976 roku Boney M wydali kolejny utwór, który niedługo po stał się hitem a mianowicie przebój „Daddy Cool”. W 1978 roku utwór „Rivers Of Babilon / Brown Girl In The Ring”, singiel ten stał się drugim najlepiej sprzedającym się utworem w historii Wielkiej Brytanii. Dzięki temu grupa Boney M stała się jednym z najlepszych zespołów w historii, dotychczas sprzedali w sumie kilka milionów płyt. W tym samym roku zespół został przyjęty przez królową angielską i jako zespół wielokrotnie występował w Polsce, a ich koncerty zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem licznej rzeszy fanów. Tego wieczoru Polską gwiazdą będzie Paweł Stasiak z grupą Papa D. Papa D. to wyjątkowa energia i optymizm płynący ze sceny podczas ich koncertów. Dużym atutem zespołu są przebojowe i taneczne utwory, które porywają publiczność w wir tańca! Grupa nagrała liczne hity takie jak: „Nietykalni”, „Kamikaze wróć”, „Pocztówka z wakacji”, „Nasz Disneyland” czy „Te głupie strachy”. Pod koniec sierpnia 2008 roku ukazała się ostatnia jak dotychczas płyta zespołu zatytułowana „Bezimienni”, zawierająca 12 premierowych nagrań. Papa D. dosyć często koncertują w Poznaniu i Wielkopolsce i są to taneczne koncerty.

Bilety na ten wyjątkowy wieczór są w cenie: 70 pln bilet standard (miejsca stojące), 76 pln bilet standard (miejsca siedzące), 89 pln bilet standard (miejsca siedzące), 125 pln bilet VIP, 300 pln bilet Super Vip. Można je nabyć w następujących miejscach: http://www.tickepro.pl, Hali Arena, Poznań ul. Wyspiańskiego 33, CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44, ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20, DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 6 = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony