Jestes tutaj: Home » FILM » Wojownik 2011

Wojownik 2011

Walka jest wpisana człowiekowi w geny. Taką mamy naturę, że musimy walczyć. Jesteśmy wojownikami i nic ani nikt tego nie zmieni. Może się jedynie zmienić cel, dla którego walczymy. Może to być sława i pieniądze lub chęć przeżycia albo pomocy innym ludziom. Musimy pamiętać, że każdy z nas jest wojownikiem.

Jest nim również Tom Hardy w filmie pod tytułem „Wojownik”. Jego postać, były komandos Tommy Conlon jest wojownikiem. Widać to po jego ruchach, spojrzeniu i zmęczonej twarzy. Widać, że walki, które do tej pory rozegrał, przegrał.

Po drugiej stronie stoi jego brat, nauczyciel matematyki Brendan, który również na swój sposób jest wojownikiem. On walczy o rodzinę i możliwość utrzymania jej w ciężkich czasach, jakie dotknęły każdego.

Ich drogi rozeszły się dawno temu i każdy walczył w pojedynkę. Teraz po wielu latach mają możliwość stanąć wspólnie do walki o rodzinę, jaką kiedyś tworzyli. Wraz z nimi walczy również ich ojciec, który stara się pokonać własne demony z przeszłości. Wszystko to jest okraszone turniejem MMA (mieszanych sztuk walk).

Jest to film, obok którego nie da się przejść obojętnie i przypomina, że trzeba walczyć i nigdy się nie poddawać.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ cztery = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony