Jestes tutaj: Home » slider » Stoch i spółka znów będą patrzeć na nas z góry

Stoch i spółka znów będą patrzeć na nas z góry

Na początku ten sport mi się nie podobał. Później oglądałem każde możliwe zawody i konkursy. Od 23. listopada zaczyna się kolejny sezon, zapraszam więc do oglądania i kibicowania naszym bo również w tym sporcie mamy swoją kadrę.

Norwegia, Lillehammer, skocznia Lysgardsbakken, HS100. To już chyba mówi wszystko fanom skoków narciarskich. Już w przyszły piątek rozpoczyna się kolejny sezon jednej z najpopularniejszych dyscyplin zimowych, która wraz z biegami narciarskimi zabierają nam miło czas w coraz chłodniejsze wieczory i nie tylko. Sezon zakończy się dopiero 23. marca 2013 roku, więc nie będziemy się nudzić w domach.

Przed nami kolejne pojedynki Kamila Stocha z czołówką skoków narciarskich. Mam nadzieję, że wśród naszych skoczków obudzą się nowe talenty i wraz z Kamilem pokrzyżują plany Austriakom, Niemcom czy Norwegom.

Na masę emocji możemy liczyć, tego jestem pewien i nie mogę się doczekać. Trzymajmy kciuki aby jak najczęściej był grany nasz Hymn podczas tego sezonu w skokach.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony