Jestes tutaj: Home » FILM » Simon Beaufoy chce przenieść kolejny bestseller na ekrany

Simon Beaufoy chce przenieść kolejny bestseller na ekrany

„Slumdog. Milioner z ulicy” ze scenariuszem Simona Beaufoy okazał się hitem. Scenarzysta podejmuje wyzwanie i zabiera się za kolejny bestseller, który chce przenieść na ekrany. Tym razem jest to powieść Bena Fountaina „Billy Lynn’s Long Halftime Walk”.

Książki poruszają naszą wyobraźnię lecz czasem chcemy też zobaczyć obraz jaki chciał nam ukazać pisarz. Adaptacja powieści jest bardzo trudnym zadaniem, bo każdy może słowa inaczej interpretować. Simon Beaufoy lubi podejmować takie zadnia. Przekonaliśmy się już o tym. Kolejna powieść, która posłuży mu do stworzenia nowego filmu to „Billy Lynn’s Long Halftime Walk Bena Fountaina. Bohaterem książki jest 19-letni Teksańczyk, który właśnie szykuje się do powrotu na front do Iraku. Książka opowiada o ostatnich godzinach przed wylotem. Do powstania filmu daleka droga, ale być może będziemy świadkami kolejnego hitu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony