Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Potęga kobiety”- historia przynosząca nadzieję

„Potęga kobiety”- historia przynosząca nadzieję

„Potęga kobiety” to poruszająca powieść o tym ile siły posiada kobieta, ile musi jej z siebie wykrzesać aby zmierzyć się z losem. Taką kobietą z pewnością jest Stephanie Jardine – bohaterka książki Barbary Taylor Bradford.

Książka „Potęga kobiety” jest dla mnie jedną z tych, która dodaje sił, dzięki której patrzy się z nadzieją w przyszłość. Piękna Stephanie Jardine od lat z powodzeniem kieruje amerykańską filią wielkiej spółki jubilerskiej, jest piękna, bogata i ma wspaniałe dzieci. W rzeczywistości to nie wygląda tak kolorowo, aby to wszystko osiągnąć musiała w przeszłości wiele wycierpieć. Musiała znosić upokorzenia, stracić kogoś bliskiego, wyrzec się uczuć i żyć z tajemnicą. Teraz gdy osiągnęła tak wiele, wydawać by się mogło, że cierpienie to przeszłość. Została doceniona, jest lubiana i kochana. Niestety los szykuje dla niej wstrząsającą historię, która odmieni jej życie, która będzie jej kazała wybrać pomiędzy tajemnicą, wybaczeniem dawnych krzywd, a miłością do córki. To próba dla jej rodziny, ale też dla jej siły czyli potęgi kobiety. Ta historia, pisana przez samo życie jest poruszając, pełna siły i niespodziewanych zwrotów akcji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 131 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony