Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Pani swojego życia

Pani swojego życia

Dochodzę do wniosku, że mężczyzna w naszym życiu jest niczym lekarstwo. Kiedy jest nam źle, kiedy jesteśmy osamotnione i czujemy, że czegoś nam brakuje – wszystko zmienia się kiedy pojawia się on – Książe. Czy naprawdę nie umiemy same pokochać siebie ?

Wybieramy najlepsze ciuchy jakie mamy w szafie (niewykluczone zakupy), fryzjer, kosmetyczka a to wszystko dla NIEGO. Nagle Świat staje się piękniejszy, bardziej kolorowy. Wszystko jest bajeczne, dopóki nie zaczyna się psuć w związku. Jesteśmy przygaszone, nie mamy ochoty na nic, nawet na swoje największe pasje. Nie ma już tej pięknej, zadbanej i szczęśliwej kobiety. Dlaczego ubieramy się w te piękne rzeczy, przybieramy się w makijaż i rewelacyjne fryzury prosto spod suszarki fryzjera dla kogoś? Nie możemy zrobić tego tak po prostu dla siebie? Jesteśmy swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Nie bądźmy dla siebie takie krytykanckie. Czy obrażasz swoją koleżankę od serca, mówiąc jej że okropnie dziś wygląda, że jest gruba, ma za duży nos, za mały biust? Nie. Kochasz ją taką jaką jest i wierzysz w nią całym swoim sercem. Jesteś przy niej na dobre i na złe. Dlaczego tak łatwo osądzamy siebie? To od nas samych zależy nasze szczęście i jak będziemy się ze sobą czuły. Jesteśmy Paniami swojego życia! Wystarczy odrobina miłości do siebie samej i odwagi. Nie potrzebny nam Książe. Oczywiście jest to niesamowite uczucie, jeśli ktoś zauważa jakie jesteśmy piękne, inteligentne, zabawne. Tylko dlaczego ktoś nam to musi uświadomić?

Przecież nasz Książe na białym koniu zakochał i zafascynował się tą silną, odważną i niezależną kobietą. Jeśli chcesz powiedzieć miłości – tak. Powiedz to najpierw samej sobie. Jesteś warta pięknego, wariackiego życia o jakim zawsze marzyłaś! Śmiało wyjdź na ulice w szpilkach, pięknej sukni i czerwonych ustach z uśmiechem na twarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 8 = czterdzieści osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony