Jestes tutaj: Home » slider » „Królowa śniegu” znów na trasie

„Królowa śniegu” znów na trasie

Już nie długo Polacy w każdym miejscu na ziemi zaczną interesować się tym co się dzieje na trasach biegów narciarskich. Powodem jest kolejny sezon Pucharu Świata w biegach który rozpocznie się 24 listopada. Wraz z nim na trasach pojawi się nasza „Królowa”, Justyna Kowalczyk.

24. listopada 2012 roku w Szwecji rozpocznie się nowy sezon Pucharu Świata w biegach narciarskich. Największym zainteresowaniem będą się zapewne cieszyły występy Justyny Kowalczyk, która po raz kolejny będzie walczyć z Marit Bjoergen o Kryształową Kulę.

Trener Justyny, Aleksander Wierietelny zapowiada walkę do samego końca i przygotowanie do sezonu jakiego jeszcze nigdy nie było. Nasza Justyna jest zmotywowana i gotowa na walkę do ostatniej mety w ostatnim wyścigu.

Oprócz Justyny możliwe, że ujrzymy na trasach inne polki które może w tym sezonie pomogą Justynie w walce. Są nimi Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek oraz Martyna Galewicz które należą do kadry A-mix.

Na to liczymy i za to trzymamy kciuki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dwa = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony