Jestes tutaj: Home » FILM » Amerykańscy „Nietykalni” z głównymi rolami

Amerykańscy „Nietykalni” z głównymi rolami

Tak, dobrze widzicie, to kolejny remake. Kolejny, amerykański remake. Tym razem padło na – tu straszne zdziwienie! – ogromny, francuski sukces, Intouchables, z mnóstwem milionów na koncie producenta. Z okazji dzisiejszego niuansu dane nam jest ujrzeć całość głównej obsady „rimejku”. 

W rolę Philippe’a wcieli się  Colin Firth, znany chociażby z Jak zostać królem, natomiast jego sympatycznym opiekunem będzie prawdopodobnie Chris Tucker (Godziny szczytu). O tym ostatnim dowiedzieliśmy się właśnie dziś. Obraz ma wyreżyserować twórca komedii Druhny – Paul Feig. Co o tym wszystkim sądzić? Przede wszystkim, jaki jest sens tworzenia remaku filmu, który ma zaledwie niecałe dwa lata? Oczywiście, że finansowe, jednak Hollywood takimi zagraniami strasznie traci, nie tylko w moich oczach. Czyżby amerykańscy widzowie nie umieli czytać napisów? Po drugie Chris Tucker. Jestem pewny, że nie dorośnie on do pięt Omarowi Sy i będzie dodatkowo irytował swoją – cały czas taką samą – grą. Obstawiam spektakularną porażkę w jego wykonaniu. Jeśli chodzi o resztę jestem spokojny, Firth to już gwarancja wysokiej, aktorskiej klasy, natomiast reżyser stworzył zabawne Bridesmaids. 

Nietykalni to historia sparaliżowanego milionera, który zatrudnia do pomocy chłopaka z przedmieścia. Na pierwszy rzut oka zupełnie nie pasuje on do tak trudnej i odpowiedzialnej roli. Skrajne poglądy oraz charaktery tej dwójki doprowadzają do wielu ciekawych i zabawnych sytuacji. Z czasem rodzi się między nimi przyjaźń, która nie miała prawa zaistnieć. Fabuła jest mocno inspirowana prawdziwymi zdarzeniami.

Liczę na słaby film, ze słabymi wynikami, który choć na chwilę odbierze amerykanom wenę do tworzenia remeaków. Jeśli już musicie, bierzcie się za klasyki, a nie za filmy, które dopiero się nimi stają. Data premiery, póki co, nie została ustalona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 649 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony