Jestes tutaj: Home » SPORT » Kolejny sprawdzian Biało – Czerwonych. Tym razem Urugwaj.

Kolejny sprawdzian Biało – Czerwonych. Tym razem Urugwaj.

Już dzisiaj wieczorem wzrok fanów piłki nożnej będzie skupiony na kilku meczach towarzyskich. Najciekawszymi względem poziomu piłkarskiego i liczby gwiazd zapewne są spotkania Holendrów z Niemcami oraz Francuzów z Włochami. Jednak liczę na to, że oczy fanów w Polsce będą obserwować dziś mecz Polska – Urugwaj.

Już ok. 20.45 na stadion PGE Arena w Gdańsku wybiegną zawodnicy tych dwóch ostatnich reprezentacji. Mecz ten dla Polaków ma być kolejnym sprawdzianem umiejętności i szukaniem dublerów dla niektórych zawodników.

Będzie to 6 spotkanie Polaków pod wodzą Waldemara Fornalika, który objął tę posadę po nieudanych Mistrzostwach Europy. Jak do tej pory na konto może wpisać 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, o której większość chciałaby zapewne zapomnieć.

Po bardzo udanym spotkaniu z Anglią, wielu kibiców reprezentacji Polski liczy na powtórkę sposobu gry i na lepszą skuteczność. Bo niestety tego brakowało najbardziej naszym Orłom.

Jak do tej pory bilans z Urugwajem jest dobry, ponieważ nie mamy żadnej porażki na koncie z ekipą z Ameryki Południowej.

Wiadome jest, że na łatwy mecz liczyć nie możemy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony