Jestes tutaj: Home » FILM » Jak to było przed „Władcą Pierścieni” – czyli „Hobbit: Niezwykła podróż”

Jak to było przed „Władcą Pierścieni” – czyli „Hobbit: Niezwykła podróż”

Gdy obejrzałem całą trylogie „Władca Pierścieni” byłem pod dużym wrażeniem tego dzieła i realizacji z takim rozmachem. Gdy dowiedziałem się o tym, że ma powstać „Hobbit” nie mogłem się doczekać, kiedy to nastąpi. Teraz pozostało tylko odliczać dni do premiery.

Całe nasze szczęście tych dni nie jest tak wiele, chociaż w Polsce zawsze wszystko z opóźnieniem niestety się pokazuje. Na świecie premiera tego filmu zapowiedziana jest na 28. listopada 2012 roku, w naszym rodzimym kraju dopiero na 28. grudnia bieżącego roku.

Przyznam się, że książkę czytałem wieki temu i nie pamiętam jej aż tak dobrze, ale mogę śmiało powiedzieć, że utkwiła mi w myślach do dnia dzisiejszego. Na to samo liczę po obejrzeniu filmu, że utkwi mi on w pamięci na długie lata. Oglądając zwiastuny mogę już powiedzieć, że zapowiada się coś niesamowitego.

Reżyserem jest Peter Jackson, który chyba polubił świat Tolkiena i hobbisty skoro po trylogii „Władca Pierścieni” zdecydował się na „Hobbita”. „Hobbit” podobnie jak „Władca Pierścieni” ma być trylogią, której kolejne części będziemy dostawali w rocznych odstępach.

Niezwykła podróż opowiada o tym jak Bilbo Baggins rozpoczyna swoją przygodę po za Shire. Wraz z grupą krasnoludów wyrusza na podróż, aby na jej końcu pokonać smoka Smauga.

Czekam z niecierpliwością na ten film i kolejne jego odsłony.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony