Jestes tutaj: Home » FILM » Smętarz dla zwierząt

Smętarz dla zwierząt

Co by się mogło wydarzyć gdybyśmy mieli możliwość ożywić kogoś nam bliskiego? Co gdyby istniał taki cmentarz, że jeśli kogoś na nim pochowamy to on ożyje? Czy odważylibyście się dokonać tego czynu? Istnieje tylko jedna zasada z tym związana: „Każdy chowa swojego bliskiego”.

Nad takim dylematem nie zastanawiał się zbyt długo bohater filmu „Smętarz dla zwierząt” z 1989 roku. Reżyserem tego filmu była Mary Lambert a scenarzystą autor książki o tym samym tytule, Stephen King.

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku, do którego przybywa nowy lekarz wraz z żoną, dwójką dzieci i ukochanym kotem. Wszystko rozpoczyna się, gdy naszemu lekarzowi nie udaję się uratować ofiary wypadku samochodowego a następnie ginie ukochany przyjaciel rodziny, kot Church.

Opinii na temat filmu jest wiele, i film jest również dość wiekowy. Jednak moim zdaniem jest wart obejrzenia nie tylko dla osób, które lubią Kinga i horrory, na których jest więcej krwi niż fabuły.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + = 16

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony