Jestes tutaj: Home » FILM » Lawless – Gangster 2012

Lawless – Gangster 2012

Stany Zjednoczone podczas prohibicji. Czas, gdy wszystko było legalne za sprawą odpowiednich znajomości i wystarczająco dużych łapówek.

23 listopada do naszych kin trafi film w reżyserii Johna Hilcoat’a, za scenariusz odpowiada natomiast Nick Cave. Film ma posiadać tytuł w polskim tłumaczeniu Gangster („Lawless”).

Historia opowiada o czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Głównymi bohaterami są bracia Bondurant mieszkający we Franklin. Jak większość mieszkańców miasteczka zajmują się nielegalną produkcją i dystrybucją alkoholu.

Niestety spokój w mieście zostaje zakłócony przez przyjazd agenta specjalnego. Jego zadaniem jest pobieranie opłat za dalsze prowadzenie swojej działalności. Wielu postanawia poddać się warunkom, jednak nie bracia Bondurant. Ich sprzeciw doprowadza do krwawej wojny między nimi a agentem. We wszystko miesza się gangster z miasta, chcący wykorzystać szansę na zysk.

Mam nadzieje, że znajdzie się w nim to czego szukamy w porządnym filmie. Czyli wszystko. Od akcji, po miłość, od szczęścia po smutek. Na ocenę tego filmu musimy jednak poczekać do 23 listopada b.r.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 6 = piętnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony