Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » 11 listopada – czyli jak zrobić z tradycji wielką zadymę

11 listopada – czyli jak zrobić z tradycji wielką zadymę

Wydaje się, że Warszawa powinna nauczyć się na swoich błędach i zdawać sobie sprawę, że marsze organizowane 11. Listopada przez pewne grupy są niebezpieczne i grożą nie tylko stratami materialnymi, ale też zagrożeniem zdrowia wielu ludzi.

Ale Warszawa na błędach się nie uczy. Wczorajsze wydarzenia w stolicy są tego dowodem – bilans strat materialnych jeszcze nie jest znany, natomiast Policja zatrzymała 176 osób związanych z zamieszkami, a 22 policjantów zostało rannych. Skąd tyle agresji i dlaczego w Polsce nadal popularny jest nazizm, który patrząc na historię naszego kraju powinien być tak bardzo znienawidzony? Ciężko na te pytania znaleźć odpowiedź, być może zawinił system szkolnictwa, być może winne jest środowisko, w którym pewne jednostki się wychowują, a może są to inne czynniki, na które trudno jest mieć jakikolwiek wpływ.

11. listopada powinien być radosnym świętem, pełnym dumy z tego, że udało nam się odzyskać niepodległość i nie jesteśmy już zależni od jakiegokolwiek państwa. Tymczasem zaczyna być zupełnie inaczej, może jednak przyszłość okaże się łaskawsza dla tego narodowego święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 649 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony