Jestes tutaj: Home » FILM » „Mój rower”- polski film o facetach

„Mój rower”- polski film o facetach

Podobno kobiety są skomplikowane i trudno je zrozumieć, ale czy facetów tak łatwo odczytać czy może oni wzajemnie nie potrafią się zrozumieć? Może ktoś znajdzie na to odpowiedź w filmie „Mój rower”, którego premiera w kinach nastąpi 16. listopada, a 15. listopada Kinder Bueno i Multikino zapraszają na przedpremierę.

„Mój rower” to nowy film polskiej produkcji z Arturem Żmijewskim, który 16. a nawet 15. listopada pokaże być może całą prawdę o facetach. Zagrają również m.in.: Michał Urbaniak i Krzysztof Chodorowski. To historia trzech mężczyzn, przedstawicieli kolejnych pokoleń rodziny: dziadka Włodka, jego syna Pawła oraz wnuka Maćka. Każdy z nich ma różne podejście do wielu spraw, jednak życie postawi przed nimi trudne zadanie, będące niemal wyzwaniem. Czy podołają temu, okaże się już wkrótce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× trzy = 21

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony