Jestes tutaj: Home » FILM » „Mój rower”- polski film o facetach

„Mój rower”- polski film o facetach

Podobno kobiety są skomplikowane i trudno je zrozumieć, ale czy facetów tak łatwo odczytać czy może oni wzajemnie nie potrafią się zrozumieć? Może ktoś znajdzie na to odpowiedź w filmie „Mój rower”, którego premiera w kinach nastąpi 16. listopada, a 15. listopada Kinder Bueno i Multikino zapraszają na przedpremierę.

„Mój rower” to nowy film polskiej produkcji z Arturem Żmijewskim, który 16. a nawet 15. listopada pokaże być może całą prawdę o facetach. Zagrają również m.in.: Michał Urbaniak i Krzysztof Chodorowski. To historia trzech mężczyzn, przedstawicieli kolejnych pokoleń rodziny: dziadka Włodka, jego syna Pawła oraz wnuka Maćka. Każdy z nich ma różne podejście do wielu spraw, jednak życie postawi przed nimi trudne zadanie, będące niemal wyzwaniem. Czy podołają temu, okaże się już wkrótce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


1 + = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony