Jestes tutaj: Home » slider » Rafał Cieszyński w Poznaniu z „Zamkniętym światem”

Rafał Cieszyński w Poznaniu z „Zamkniętym światem”

Krystyna Sienkiewicz, Zofia Czerwińska, Anna Dereszowska, Rafał Cieszyński i Dariusz Taraszkiewicz to gwiazdy, które występują w spektaklu „Zamknięty świat”, który będzie zagrany w Poznaniu na scenie kina Apollo już 24 listopada o godz. 17:00. Bilety do nabycia na stronie: www.wojart.pl w cenie 100 zł.

Kombinacje na temat miłości, przyjaźni i zwariowanych relacji rodzinnych. Wymyślne intrygi i nierozsądne kłamstewka. Recepta na nudę i wydłużające się dni singielki, której „data ważności” minęła już wieki temu. Pytania na tematy życiowe, te stawiane na początku i na końcu, a odpowiedź jedna – kłamać, ściemniać, intrygować. W ten sposób grają, a raczej igrają ze sobą i swoim życiem dwie ekscentryczne starsze panie: Lucyna (Krystyna Sienkiewicz) i Ernestyna (Zofia Czerwińska). Udaję, że nic nie wiem – to zdanie idealnie pasujące do tego pojedynku aktorskiego dwóch gigantek polskiej sceny komediowej. Lucyna, nieco stuknięta wiekowa emerytka, zręcznie manipuluje nielubianą, ale jednak jedyną towarzyszką mało rozsądnych gier i zabaw. Ernestyna, niestrudzenie godzi się na to zabawne „darcie kotów” (a raczej kota w tym przypadku), byleby tylko uciec od mało interesującej samotności. I jeszcze tych dwoje młodych: znerwicowana córka Antonina i Filip – syn lekkoduch, maczający swoje nieskażone pracą rączki w brudnych interesach. Oboje sprytnie przywiązani przez Lucynę i zręcznie manipulowani. Wplątani w tę grę, sami wikłają siebie i na pozór nierozgarniętą matkę w niecodzienną przygodę.

To wszystko już w listopadowy wieczór w Poznaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony