Jestes tutaj: Home » slider » „Lewe interesy” w Poznaniu

„Lewe interesy” w Poznaniu

Spektakl „Lewe interesy” to kolejna propozycja przygotowana przez Agencje Artystyczną WojArt na miło spędzony wieczór w teatrze! W spektaklu wystąpią: Joanna Liszowska, Katarzyna Zielińska/Magdalena Margulewicz, Marcin Przybylski, Marcin Zarzeczny, Zdzisław Wardeja, Przemysław Sadowski/Robert Żurek, Marcin Troński oraz Jerzy Bończak. Spektakl odbędzie się 26. listopada w poznańskim Teatrze Muzycznym o godz.: 18:00 i 21:00.Bilety do nabycia w cenie 110 zł na stronie www.wojart.pl oraz w kasie teatru.

„Lewe interesy” Robina Hawdona, to farsa kryminalna. Seksowne tancerki i zakochani w nich młodzi mężczyźni, oraz gangsterzy trzymający twardą ręką show biznes, tworzą klimat napięcia, ale i znakomitej zabawy. Pełna szybkich zwrotów akcji, z zakończeniem, które zaskakuje, nie tylko bohaterów sztuki, ale przede wszystkim niczego niespodziewającego się widza.

Zapraszamy na stronę Organizatora: Agencji Artystycznej WojArt: www.wojart.pl gdzie można na bieżąco śledzić aktualne propozycje teatralne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony