Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Mela i Kuba: Damy radę”- książka z humorem

„Mela i Kuba: Damy radę”- książka z humorem

Każdy kto ma rodzeństwo, wie jak wygląda codzienne życie w domu z bratem czy z siostrą. Posiadanie brata czy siostry bywa czasem uciążliwe, ale też całkiem ciekawe. Henryk Sawka i Maciej Orłoś dla każdego rodzeństwa przygotowali książkę „Mela i Kuba: Damy radę”.

Nowa książka autorstwa Henryka Sawki i Macieja Orłosia „Mela i Kuba: Damy radę” opowiada o bracie i siostrze, którzy są tytułowymi bohaterami. Mela i Kuba to typowe rodzeństwo, które się kłóci ale też pomaga sobie wzajemnie. Oboje wiedzą, że bycie rodzeństwem też czasem bywa fajne, bo dzięki temu przeżywa się różne przygody. Ta książka pełna humoru polecana jest przede wszystkim dzieciom, bo przecież one najlepiej wiedzą co to znaczy mieć brata czy siostrę. Po lekturę jednak mogą też sięgnąć dorośli, którzy dzięki książce mogą zobaczyć świat przez pryzmat dzieci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony