Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » II linia metra będzie mieć kobiecy wydźwięk?

II linia metra będzie mieć kobiecy wydźwięk?

Choć budowa II linii metra w Warszawie jest na razie w powijakach, to już rozpoczęła się dyskusja, czy głos zapowiadający stacje powinien należeć do kobiety czy, jak w I linii metra, do mężczyzny.

Problemy jakie pojawiają się podczas budowy II linii metra są znane większości osób, które choć trochę się interesują przyszłością stolicy. Wiemy, że źle przemyślane decyzje powodują zalania stacji, czy więc jest sens, aby zastanawiać się nad tą pomniejszą kwestią? Z pewnością! Chodzi przecież o wywołanie dyskusji wokół siebie, osiągnięcie zamieszania przedwyborczego i zdobycie większej popularności. Z taką inicjatywą wystąpiło w stolicy SLD, którego motywacją jest zachowanie równouprawnienia także w tej kwestii, w końcu będą dwie linie metra.

Bo przecież wszystko zależy od tego, czyj to głos będzie, czy będzie to kobieta czy mężczyzna jest mniej istotne od tego czy ten głos będzie miał dobrą dykcję i będzie przyjemny w odbiorze (patrz: choćby głosy zapowiadające na Dworcu Centralnym w Warszawie). Ten, kto nie wiedział, kto zapowiada stacje w I linii metra, może go posłuchać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dwa = 18

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony